Prva nagrada na Oracle-ovom internacionalnom takmičenju

mart 15, 2013
luna1

Tim Luna, studenti Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan, osvojili su prvu nagradu na Oracle-ovom internacionalnom takmičenju ThinkQuest. Tim Luna je dobio nagradu za Veb platformu koja je namenjena za kreiranje edukativnih igara za decu oboleloj od autizma. Članovi tima Luna, Aleksandar Slijepčević, Nemanja Stančić, Miloš Ljubinković, Petar Milovanović, Jelena Petrić, mentor Mateja Opačić, su bili u San Francisku na dodeli ove nagrade, gde su Univerzitet Metropolitan i Srbiju predstavili u najboljem svetlu.
Na dodeli nagrada su naši studenti imali priliku da upoznaju i vide čelnike kao što su Kevin Walsh (Senior Vice President, Oracle Product Development), Sally Osberg (President and CEO of Skoll Foundation), Matt Mayerson (Vice President, Oracle Manufacturing and Distribution), a nagradu našem timu je uručio Sonny Singh (Senior Vice President, Oracle Industries).

luna1

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>