Plaćena stručna praksa u Kolumbiji

februar 3, 2015

Kolumbija

Plaćena stručna praksa u Nacionalnom servisu za učenje u Kolumbiji

Global Talent je program stručnih praksi u inostranstvu koji studentima i diplomcima pruža priliku za profesionalno iskustvo i lični razvoj u multikulturalnom okruženju radom u kompanijama i institucijama širom sveta. U sklopu programa izdvajamo praksu u Nacionalnom servisu za učenje (SENA) u Kolumbiji.

Praksa podrazumeva predavanje engleskog jezika tinejdžerima i odraslima u okviru Nacionalnog servisa za učenje. Od studenta se očekuje osmišljavanje časova, ocenjivanje testova i proveravanje znanja učenika, kao i pregledanje domaćih zadataka. Takođe, student će imati priliku da učestvuje u realizaciji kulturnih aktivnosti koje ova institucija organizuje. Nacionalni servis za učenje predstavlja važnu instituciju fokusiranu na programe za profesionalno usavršavanje čiji je nastanak podržan i iniciran od strane kolumbijske vlade. Radom u ovoj instituciji kod studenta se usavršavaju predavačke sposobnosti i u praksi dodatno razvija umeće prenošenja znanja.

Radno vreme

od 08h do 18h, radi se i subotom od 07h do 13h

Plata

750$

Trajanje prakse

42 nedelje

Uslovi prijave za praksu:

• Studenti i diplomci do 30 godina

• Znanje engleskog jezika

• Poznavanje rada na računaru i pretraživanja na internetu

Ukoliko želite da se dodatno informišete o ovoj ili sličnim praksama, kao i da se prijavite za istu, to možete učiniti popunjavanjem prijave na sajtu.

Nakon prijavljivanja, bićete kontaktirani u narednih 48h.

Sve informacije možete dobiti i preko sledećeg kontakta:

Nikola Bokan

Potpredsednik za globalni program stručnih odlazećih praksi

Mob: +381.63.14.54.484

E-mail: nikola.bokan@aiesec.net