Plaćena stručna praksa u Bogoti

februar 3, 2015

Bogota, KolumbijaPlaćena stručna praksa u edukativnom centru “Future Colombia“ u Bogoti, Kolumbija

Global Talent je program stručnih praksi u inostranstvu koji studentima i diplomcima pruža priliku za profesionalno iskustvo i lični razvoj u multikulturalnom okruženju radom u kompanijama i institucijama širom sveta. U sklopu programa izdvajamo praksu u edukativnom centru ‘’Future Colombia’’ u Kolumbiji.

Praksa podrazumeva predavanje engleskog jezika mlađoj deci i studentima, pripremanje nastave, dizajniranje materijala za nastavu, ocenjivanje testova i procenjivanje stečenog znanja. Od studenta se očekuje da bude fleksibilan, otvoren, spreman za rad sa stručnim školama i prilagodljiv. Bogota je najveći i najmnogoljudniji grad u državi sa 6 700 000 stanovnika. Grad se nalazi na 264o metara nadmorske visine. Bogota, grad kafe i salse.

Radno vreme od 08h do 18h radnim danima i subotom od 08h do 16h
Plata 750$
Trajanje prakse od 32 do 35 nedelja

Uslovi prijave za praksu:

• Studenti i diplomci do 30 godina

• Znanje engleskog jezika

Ukoliko želite da se dodatno informišete o ovoj ili sličnim praksama, kao i da se prijavite za istu, to možete učiniti popunjavanjem prijave na sajtu.

Nakon prijavljivanja, bićete kontaktirani u narednih 48h.

Sve informacije možete dobiti i preko sledećeg kontakta:

Nikola Bokan

Potpredsednik za globalni program stručnih odlazećih praksi

Mob: +381.63.14.54.484

E-mail: nikola.bokan@aiesec.net