Konkurs za praksu i poziv studentima da se prijave – MSG Global Solutions

jul 15, 2014
msg

Kompanija MSG Global Solutions objavila je konkurs za praksu. Konkurs se odnosi na studente IV godine, diplomce i masterovce.  Prilika da se ostvari čvrsta veza sa budućim poslodavcem. MSG je jedna od 10 vodećih kompanija u oblasti IT konsaltinga i integracije sistema u Nemačkoj,  poseduje više od 30 godina iskustva u radu u oblasti industrije osiguranja, i od strane klijenata potvrđeno iskustvo u oblasti IT konsaltinga i implementacje u oblasti osiguranja.

Detaljne informacije o samoj kompaniji, kao i koji su kriterijumi koje zaineteresivani kandidati moraju da poseduju možete pogledati putem linka.

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>