Aleksandar Rodić iz Googlea o kreativnom kodiranju na SAE Institutu u Beogradu

april 6, 2014

U sredu, 9. aprila od 18 časova, Aleksandar Rodić iz Googlea održaće na SAE Institutu u Beogradu predavanje na temu “Kreativno kodiranje sa WEB tehnologijama” kroz koje će predstaviti svoje dugogodišnje iskustvo.

Pre nego što je prešao u Google, Aleksandar je radio u Pixaru, LucasArtsu i Electronic Artsu gde se bavio razvojem različitih vizuelnih tehnologija. Danas je deo Google Creative Labs u San Franciscu gde se bavi vizuelnim efektima i novim WebGL standardom.

Pored predavanja koje organizuje katedra za 3D animaciju, Rodić će u sredu popričati sa studentima i svim prisutnima koji u ovom trenutku rade na sopstvenom startupu, te će im dati par saveta kako da dalje razvijaju svoj proizvod ili uslugu.

Iz organizacije poručuju da je prisustvo predavanju besplatno, a zainteresovani se mogu prijaviti putem zvaničnog sajta.